Ana Sayfa / Klima Markaları ve Klima Çeşitleri

Klima Markaları, En Sağlıklı Klima Markaları, En Doğru Klima Markaları
 
İklim Plus klima iklimsa 8 farklı klima markaları, tüm klima çeşitleri ve uygun fiyat garantisi ile sizlerin yanında
 
İklimsa Klima
 Dünyanın en önde gelen 8 markası ve bu markaların yüzlerce modelinin bir arada bulunduğu, Türkiye'nin dört bir yanındaki İklimsa Merkezleri, ihtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize en uygun çözümleri tek bir noktada topluyor.
 
Panasonic Klima
 Önde gelen Klima Markalarından Panasonic Klimaların geliştirdiği catechin filtresi, standart hava temizleme ve filtreleme filtrelerinden değişik olarak, çalıştığı mekandaki sigara dumanı, polen ve tozları temizlemekle kalmaz, artı olarak mikroskobik virüs ve bakterileri de yok eder.
 
Sharp Klima
 Doğa dostu ve küresel ısınmaya karşı teknolojilere sahip olan ve klima markaları içerisinde farklılıklar yaratan Sharp Klimalar soğutma sisteminde R410A gazı kullanarak enerji tüketiminde cimrilikleri ve yüksek verimlilik konusunda artıları ile öne çıkıyor.
 
General Klima
 Sahip oldukları elektrostatik filtre teknolojisi ile ortamda bulunan havayı, ozon ve iyon yükleyerek daha etkin şekilde temizleyen General Klimalar klima markaları içerisinde en üst segmentteki yerini koruyor.
 
Sigma Klima
 Dijital DC İnverter teknolojisi, yüksek performanslı dijital DC İnverter kompresör, dijital dönüşüm devresi ve sürekli manyetik rotor ile donatılmıştır.
 
Mitsubishi Klima
 Özel enzim bileşimiyle polenleri, asalakları, kedi tüyünde bulunan alerjenleri, her tür bakteri, küf ve virüsleri yok eden ve sağlıklı yaşamalanları sunar. Odanızın havası daima temiz kalırken süreç içerisinde yetersizlikten kaynaklanan sağlık problemleri yaşamazsınız.
 
Tronic Klima
 Yaşadığınız mekanı iklimlendirmek için en ekonomik çözümlerden birisi olan Tronic, düşük ses seviyesi, hızlı soğutma özellikleri, elektrik kesintilerinde tekrar çalışma özelliği diğer klima markaları arasında öne çıkar.
 
Samui Klima
 Mininum ses seviyesinde çalışan, nem alma ve hızlı soğutma özellikleri, elektrik kesintilerinde tekrar çalışma özelliği, kendi kendine arıza teşhisi ve koruma fonksiyonu ile tam size göre bir klima.
 
Klima Çeşitleri
 Duvar Tipi Klima Çeşitleri
 İnverter Duvar Tipi Klima Çeşitleri
 İnverter Multi Split Mo Klima Çeşitleri delleri
 Kanallı Tip Klima Çeşitleri
 Kaset Tipi Klima Çeşitleri
 Salon Tipi Klima Çeşitleri
 Tavan Tipi Klima Çeşitleri
 Yer Tipi Klima Çeşitleri
 Klima markaları ve klima çeşitleri hakkında öğrenmek istediğiniz teknik bilgi ve fiyatlar hakkında çağrı merkezlerimizi arayabilirsiz